mizahgastesi bardak
HaberNetflix

Netflix’in Yeni Dizisi “Fatma” İçin Geri Sayım Başladı!

0

Netflix Türkiye, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni yerli dizisi “Fatma” için geri sayımın başladığını duyurdu.

Netflix'in Yeni Dizisi "Fatma"  İçin Geri Sayım Başladı!

Netflix, mart ayında düzenlediği etkinlik ile ilk yerli film olan Yarına Tek Bilet, Atiye’nin 3.sezonunun yanı sıra ve Şimdiki Aklım Olsaydı, Fatma, Sıcak Kafa gibi yeni yerli dizi projelerini duyurmuştu. Dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla da “Fatma” için sayımın başladığını duyurdu. Yapılan paylaşımda “Aramıza hoş geldin #Fatma! Heyecanlı bir geri sayım başladı.” ifadeleri yer alırken paylaşılan fotoğrafta Burcu Biricik‘in çekim senaryosu ile birlikte verdiği poz yer alıyor.

Oyuncu kadrosunda Burcu Biricik’e Cansu Dere, Nihal Yalçın, Gökçe Eyüboğlu gibi isimler eşlik ediyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu otururken dizinin senaryosunu Özgür Önürme kaleme alıyor. Dizinin yapımcılığını ise Başak Abacıgil üstleniyor. Dizide; Hapisten çıktıktan sonra kaybolan kocası Zafer’i arayan Fatma’nın hikâyesi anlatılıyor. Dizinin ne zaman izleyici karşısına çıkacağı ise henüz belli değil.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Yarım Kalan Aşklar Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

önceki yazı

90’larda Çocukların Televizyon İzlemesinin 5 Sebebi

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Haber