mizahgastesi bardak
Podcast

Cem Gelinoğlu ile Aykut Enişte 2 Röportajı

Uzuuun zamandır beklenen Aykut Enişte’nin 2. filmi vizyona girdi. Aykut Enişte 2 filmi sinemaseverler tarafından mutlulukla karşılandı. Biz de filmin başrol oyuncusu Cem Gelinoğlu ile bir röportaj gerçekleştirdik.

Aykut Enişte, ilk filmi ile yerli komedi filmleri arasında akla gelen öncü filmlerden olmayı başardı. Bu başarıda Cem Gelinoğlu’nun yanı sıra yönetmen Onur Bilgetay ve senaryoda Cem Gelinoğlu’na eşlik eden Giray Altınok’un katkıları da tartışılmaz.

7 saniyelik Vine videolarıyla bilinen Cem Gelinoğlu yarattığı Aykut Enişte karakteriyle hem genel izleyici kitlesini hem de geniş aile kitlesini yakalamayı başardı. Biz de severek izlediğimiz Aykut Enişte 2 filminin başrol oyuncusu, Aykut Enişte’miz, “yalan benim en büyük düşmanımdır” diyenlerin lideri, 7 saniyeden sinemaya bizi anlatan Cem Gelinoğlu’yla yaptığımız bu hoş sohbeti Podcast olarak sizin beğenize sunduk.

Bu konuşmada başlıktan da anlayacağınız üzere; Onur Bilgetay, Gupse Özay, BKM ve elbette Aykut Enişte 2 filmi Cem Gelinoğlu ile birlikte konu edindik. Keyifli dinlemeler.

Mustafa Sercan Aydın
İçerik Editörü / TDK Amiri

Meslek Tanıtım Günleri Niteliğinde Kemal Sunal Filmleri

önceki yazı

Gelmiş Geçmiş En İyi Bilim Kurgu Filmleri

Sonraki Yazı

Yorumlar

Yoruma Kapalı.