mizahgastesi bardak
DerlemeHaberNetflix

Netflix, 2021’de Yayınlayacağı Filmlerin Yer Aldığı Bir Video Yayınladı

Son dönemde hatırı sayılır bir kullanıcıya ulaşan dijital içerik platformu Netflix, 2021 yılı içerisinde yayınlayacağı filmlerin yer aldığı bir önizleme videosu yayınladı.

Netflix; Ryan Reynolds, Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Dwayne Johnson, Gal Gadot, Chris Hemsworth, Amy Adams gibi sevilen isimlerin yer aldığı ve filmlerden küçük kesitlerin yer aldığı bir video yayınladı. Yayınlanan videoda 71 film bizleri karşılıyor. Netflix, 2021’in hareketli geçeceğinin haberini şimdiden veriyor. Yaklaşık olarak 193 Milyon abonesi bulunan Netflix’in yayınladığı videoda yerel yapımların yer almadığını da belirtelim.

Videoda yer alan ilgi çekici 4 filmi sizin için ele aldık

Red Notice

Netflix, 2021'de Yayınlayacağı Filmlerin Yer Aldığı Bir Video Yayınladı

Başrollerinde; Dwayne Johnson, Gal Gadot, Ryan Reynolds‘ın yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Rawson Marshall Thurber oturuyor. Film, global suç dünyasında, en çok aranan sanat eseri hırsızının peşine düşen azimli bir Interpol ajanının hikayesini konu ediniyor.

Don’t Look Up

Netflix, 2021'de Yayınlayacağı Filmlerin Yer Aldığı Bir Video Yayınladı

Fimin oyuncu kadrosunda; Jennifer Lawrence, Cate Blanchett, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Jonah Hill, Timothée Chalamet, Ariana Grande gibi isimler yer alıyor. Adam McKay imzalı filmde; iki bilim insanının yarım yıl içerisinde dünyaya çarpacağını iddia ettikleri bir göktaşı saptamaları ve insanları uyarmaya çalışmaları anlatılıyor.

The Woman in the Window

Netflix, 2021'de Yayınlayacağı Filmlerin Yer Aldığı Bir Video Yayınladı

Amy Adams, Gary Oldman, Julianne Moore, Wyatt Russell, Brian Tyree Henry gibi isimleri oyuncu kadrosunda barındıran film; yaşadığı bir olay sonucu anksiyete hastası olan; evinden çıkamayan, şarap, film ve komşularını izleyerek vakit geçiren Anna Fox‘un görmemesi gereken bir olayı görmesi ve olay dahilinde gelişenleri anlatıyor.

Army Of The Dead

Netflix, 2021'de Yayınlayacağı Filmlerin Yer Aldığı Bir Video Yayınladı

Bir zombi filmi olan, filmin oyuncu kadrosunda; Dave Bautista, Ella Purnell, Matthias Schweighöfer gibi isimler yer alıyor. Las Vegas’ta bir zombi salgını gerçekleşir ve bir adam salgın sırasında bir grup paralı askeri bir araya getirip, büyük bir soygun geçekleştirmeye çalışır.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Verdiği Mesajlarla Unutulmayan Leyla ile Mecnun Replikleri

önceki yazı

Efsane Karakterler İçin İlginç Oyuncu Seçimleri

Sonraki Yazı

Yorumlar

Yoruma Kapalı.