mizahgastesi bardak
Dijital PlatformHaber

Prens Dizisi Geliyor!

Giray Altınok‘un Bongomy TV karakterlerinden biri olan ”Krallık 101” projesi ”Prens” isimli 8 bölümlük bir diziye dönüşerek izleyicisiyle buluşacak. Oyuncu kadrosunda; Giray Altınok, Ceyda Düvenci, Hüseyin Avni Danyal, Serdar Orçin, Aslı Tandoğan, Çağdaş Onur Öztürk,  Onur Özaydın, Bahadır Vatanoğlu, Derya Pınar Ak ve Yılmaz Gruda gibi isimlerin yer aldığı ”Prens” dizisinin çekimleri geçtiğimiz hafta başladı.

Dijital bir platformda yayınlanacak olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Bülent İşbilen oturuyor. MGX FILM yapımcılığıyla çekilen dizi, dünyada Virtual Production (sanal prodüksiyon) ile çekilen ilk dizi olacak.

Prens dizisinin konusu ise şu şekilde; Küçük bir ülkenin kralı olan karakter, bir taraftan ülke meseleleriyle ilgilenirken, bir taraftan da  komşu ülkelerle uğraşmaktadır. Diğer taraftan ise oldukça tuhaf bir aileye sahiptir ve tüm bunların hepsiyle da baş etmesi oldukça zordur.

Giray Altınok’un Prens’e dair belirtikleri ise şu şekilde; ”1400’lerin ortalarında Balkanlar’a yakın bir bölgede dönemin en küçük ülkelerinden Bongomia ve Bongomyalıların hikâyesini işliyoruz. Elbette böyle bir ülke hiç var olmadı ama biz en küçük detayına kadar tarihe bu tuhaf ülkeyi eklemeye çalıştık. Ailesinin kendisine isim koymak zahmetine bile katlanmadığı bu tuhaf prens diziye de adını veriyor. Yani isimsiz prensimiz sayesinde dizinin ismi “PRENS” Birbirinden tuhaf karakterden oluşan hanedanımız içinde herhalde kral olabilecek son kişi de  prensimiz. Ama bir dizi talihsizlik sonucu tahtın yeni sahibi o olunca, ülkeyi tarihte eşi benzeri görülmemiş durumlara sokması da kaçınılmaz oluyor ”

Dizinin yolu açık, seyircisi bol olsun…

Giray Altınok’tan çok mini diziler: Bongomy TV derlememize buradan ulaşabilirsiniz.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Netflix’in Sıcak Kafa Dizisinin Çekimleri Başladı

önceki yazı

Youtube Âleminin Derinliklerinde Sanatsal Bir Yolculuk: Deus Ex Machina

Sonraki Yazı

Yorumlar

Yoruma Kapalı.