mizahgastesi bardak
Haber

Yıldız Kadrolu Masumlar Apartmanı Bu Akşam Başlıyor!

Oyuncu kadrosunda; Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Masumlar Apartmanı bu akşam TRT 1 ekranlarında başlıyor.

Yıldız Kadrolu Masumlar Apartmanı Bu Akşam Başlıyor!

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanındaki gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek hazırlanan Masumlar Apartmanı dizisinin konusu ise şu şekilde; Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatının yaptığı bir kazayla değişir İnci’nin karışacağı kazada onu Han ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye ve Gülben’in en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Oyuncular

Ezgi Mola
Yıldız Kadrolu Masumlar Apartmanı, Bu Akşam Başlıyor!
Organize İşler: Sazan Sarmalı

Organize İşler, Arkadaşım Hoşgeldin gibi yapımlarda büyük beğeniyle izlediğimiz Ezgi Mola’yı en son Organize İşler: Sazan Sarmalı filminde izlemiştik. Mola, Masumlar Apartmanı dizisinde ise Safiye karakterine hayat verecek.

Birkan Sokullu
Yıldız Kadrolu Masumlar Apartmanı, Bu Akşam Başlıyor!
Rise of Empires: Ottoman

Birkan Sokulluyu: Küçük Kadınlar, bluTV orijinal yapımı Yaşayamayanlar, Güzelliğin Portresi ve 2020 yılında Rise of Empires: Ottoman, Ya İstiklal Ya Ölüm gibi yapımlarda izlemiştik. Sokullu, Masumlar Apartmanı’nda ise Han Karakterine hayat verecek.

Merve Dizdar
Yıldız Kadrolu Masumlar Apartmanı, Bu Akşam Başlıyor!
Eltilerin Savaşı

Mandıra Filozofu, Beş Kardeş, Kavak Yelleri gibi yapımlarda izlediğimiz Merve Dizdar’ı en son Mucize Doktor dizisi ve Eltilerin Savaşı filminde izlemiştik. Merve Dizdar bu dizide ise Gülben karakterine hayat verecek.

Farah Zeynep Abdullah
Yıldız Kadrolu Masumlar Apartmanı, Bu Akşam Başlıyor!
Arif V 216

Kelebeğin Rüyası, Öyle Bir Geçer Zaman Kİ ve Ekşi Elmalar gibi yapımlarda izlemiş olduğumuz Farah Zeynep Abdullah’ı en son Bizim İçin Şampiyon ve Arif V 216 filmlerinde izlemiştik. Başarılı oyuncu Masumlar Apartmanı’nda ise İnci karakterine hayat verecek.

Masumlar Apartmanı bu akşam saat 20:00‘da TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Tüm ekibe başarılar diliyoruz

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

Eski Bihter, Yeni Atiye: Beren Saat

önceki yazı

Bir Babanın Hikâyesi: Son Umut

Sonraki Yazı

Yorumlar

Yoruma Kapalı.