mizahgastesi bardak
Blu TVHaber

Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi ‘nden İlk Fragman Yayınlandı

0

BluTv, başrolünde Nejat İsler’in yer aldığı merakla beklenen Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi ‘nden ilk fragmanı yayınladı. Ercüment Çözer’in hikayesinin anlatılacağı dizi yakında BluTV’de yayınlanacak.

Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi'nden İlk Fragman Yayınlandı

Geçtiğimiz yıl aralık ayında BluTv, devam sezonu çekilen ve yeni sezonu iptal edilen Behzat Ç’nin ardından Saygı : Bir Ercüment Çözer Dizisi ‘ni bizlere duyurmuştu. Behzat Ç’nin büyük düşmanı Ercüment’in hikayesini anlatacak olan dizide Ercüment’i tabiki Nejat İşler canlandırıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Nejat İsler’in yanı sıra Miray Daner, Boran Kuzum ve usta oyuncu Erkan Can yer alıyor.

Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer, takip ettiği bu yolda onu kendisiyle aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişecek ve Ercüment’in iki genç ile neler yapacağını hep beraber izleyeceğiz.

Dizinin yapımcılığını İnter Medya üstlenirken,Yönetmen konduğunda Ali Taner Baltacı’nın oturuyor. Dizinin senaryosu’nu ise Behzat Ç’nin senaristlerinden biri olan Ercan Mehmet Erdem’in kaleme alıyor.

Merakla beklenen dizinin yayın tarihi sadece 2020 olarak biliniyor. Biz de Mizah Gastesi olarak tüm ekibe kolaylıklar diliyor ve Saygılarımızı iletiyoruz.

Ferdi Çelik
Atanamayan Muhabir / Gastronot

“Daha Ne Olsun!” Harun Can’ın Seslendirdiği 5 Karakter

önceki yazı

Bir Başarı Öyküsünün Yazarı: Ümmiye Koçak

Sonraki Yazı

Bu Yazılar da İlgini Çekebilir!

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Daha Blu TV